Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svatební oznámení

Oznámení, klikněte pro větší obrázekSvatební oznámení je tradičním způsobem, jak mohou budoucí novomanželé dát vědět svým blízkým, že se hodlají vzít, nebo že se již vzali. Součástí svatebního oznámení bývá také pozvánka ke stolu pro ty, se kterými se počítá také na svatební hostinu.Taktéž se přikládá pozvánka na after-party pro přátele. Rozesílá se zpravidla čtyři týdny před termínem obřadu.


Styl a typ svatebního oznámení by měl opět ladit s celkovým rázem svatby – se stylem šatů, bohatostí květinové výzdoby, velikostí svatby apod. (otázkou je tedy, zda zvolit klasičtější texty, styly a materiály, nebo originální, třeba i humorné). V současnosti se nekladou fantazii žádné meze. Lze si buď vybrat z nabídkových katalogů různých firem, nechat si navrhnout vlastní oznámení, nebo je možné vyrobit si oznámení vlastníma rukama (což je asi nejnáročnější způsob, zato však nejpůsobivější). Na trhu se objevuje obrovské množství různých druhů materiálů (dnes je moderní vracet se k rukodělným výrobkům) na slavnostní oznámení.

Oznámení, klikněte pro větší obrázekNa svatebním oznámení by neměla chybět celá jména snoubenců, datum, čas a místo obřadu a zároveň adresa jejich bydliště, kvůli případným gratulacím. Další text je na fantazii budoucích novomanželů, mohou se však také nechat inspirovat nabídkovými katalogy profesionálních firem. Oznámení o svatbě lze také zveřejnit v rubrice místního tisku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář